22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. День, коли чорне крило Другої світової торкнулося мільйонів людських доль...
Бібліотека-філія №3 КЗ "Охтирська публічна бібліотека" Охтирської міської ради вшановує пам'ять тих днів історичною вітриною "Пам'ять заради майбутнього".
Минають роки, але не стихає біль за тими, хто не повернувся з полів бою, хто загинув у вогні війни, хто втратив рідних, дім і мирне життя.
Ми схиляємо у скорботі голови перед світлою пам'яттю всіх жертв Другої світової війни та дякуємо поколінню воїнів сьогодення за мужність, стійкість, незламність.
Пам'ять про минуле - це наш обов'язок перед тими, хто віддав своє життя заради майбутнього. Нехай ніколи не згасне в серцях вдячність, а над українською землею завжди панує мир!
Пам'ятаємо! Шануємо! Не забуваємо!




Немає коментарів:
Дописати коментар