З тугою та болем у серці сприйняли звістку, що відійшла у вічність Лідія Миколаївна РАДЬКО - добра, щира, справедлива, талановита жінка, активна учасниця нашого бібліотечного клубу за інтересами "Квітучий сад".
Лідія Миколаївна була знана в місті квітникарка та вишивальниця. Її життя було сповнене любові до краси. У вправних, натруджених руках оживали вишиті полотна: рушники, серветки, картини, портрети простих людей і відомих поетів та письменників. Навколо її оселі розквітали дивовижні квіти, якими вона радувала охтирчан до самих приморозків, бо вони були вирощені з турботою, добрим серцем і людським теплом. Вона вміла ділитися красою.
На засіданнях "Квітучого саду" завжди були квіти від пані Ліди або вишиті роботи. Особисто нашій бібліотеці Лідія Миколаївна подарувала портрет Тараса Шевченка, який сама вишила з фото поета.
Ця справжня мудра, сильна, мужня Жінка назавжди залишиться глибокою шаною і щирою вдячністю в наших спогадах і душах. Вона все життя несла у цей світ добро, затишок, красу, щире слово.
Її праця, творчість, любов до рідної землі житимуть у квітах, які продовжать квітнути у її вишивках.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Лідії РАДЬКО. Разом із Вами сумуємо та схиляємо голови у скорботі...
Царство небесне та вічна пам'ять Жінкі- трудівниці...
Всі хто знав, Лідію Миколаївну, згадайте добрим словом і помоліться за упокій її душі.
Пам'ятаємо...Спочивайте з миром...

Немає коментарів:
Дописати коментар